Úvod » Zápasy » Mistrovské

Junior Praha vs. Dukla Jižní město 1:0 (0:0)

publikováno 13.05.2016 (aktualizováno 25.07.2016)

Nakonec jsme ten gól dali!

Do zápasu proti Dukle JM jsme nastupovali velice koncentrovaní s cílem odčinit podzimní prohru ze soupeřova hřiště. Utkání samotné pak nabídlo velice podobnou podívanou jako na podzim. Naší územní převahu, avšak s minimem šancí, a tak se nebylo čemu divit, že v prvním poločase jsme branku neviděli. Nicméně kluci bojovali, dřeli a odhodlání jim vydrželo i v druhé polovině. Obrázek hry se ale přiliš nezměnil. V útočné třetině jsme měli obrovské problémy propracovat se do vyložené brankové příležitosti, a tak jsme nejvíce hrozili z rohů či standardních situací. A právě po jedné takové jsme se sedm minut před koncem dočkali. Nakopnutý balón propadl až k volnému Michalovi, a ten nezpanikařil - 1:0! V tu chvíli se ale pochopitelně musel začít drát dopředu i soupeř, který toho do této chvíle příliš neměl. V kombinaci s naší mírnou nervozitou a strachu o výsledek si ale žlutí ve zbytku utkání jakýsi tlak vytvořili a ten dokonce vyústil v jednu obrovskou šanci ke skórování, kterou ale Prochyna s pomocí tyče famózně zlikvidoval! Vedení jsme tak udrželi a dostali se druhé příččce na dostřel opět na rozdíl pouze jediného bodu. Co je ale nejdůležitější, konečně jsme chtěli vyhrát jako tým, snaha byla vidět na každém z nás, a proto jsme se nakonec vítězného gólu dočkali zcela po zásluze!

Nastoupili jsme v této sestavě: Procházka (9) - Šnobl (8), Fáber (8), Vavruška (9) - März (8), Popovič (8), Levý (8), Blín (8), Honců (8) - Pohn (7), Bíma (7)

stř.: Šafka (6), Dub (N)

Branky: 63. Popovič