Úvod » Zápasy » Mistrovské

ČAFC Praha vs. Junior Praha 6:5 (2:4)

publikováno 27.04.2016 (aktualizováno 25.07.2016)

Zkrat. Kolaps. Blackout.

Nepochopitelný výpadek a podcenění dané situace, jinak se naše prohra na hřišti Čafky nedá shrnout. V úvodním dějství jsme totiž dominovali, byť naše hra nebyla excelentní, předváděli jsme kvalitní útočné akce a dokráčeli k pohodlnému vedení 4:1. A i když jsme těsně před pauzou inkasovali podruhé z vymyšlené penalty, nic nenasvědčovalo tomu, co se nakonec v druhé půli odehrálo. Do ní jsme totiž vstoupili v přesvědčení, že je o osudu utkání rozhodnuto. Nebylo. Korekci domácích na 3:4 a jejich první varování jsme ještě velmi rychle zažehnali pátým gólem, ale i nadále jsme si koledovali o potrestání. Čafka se nechala pobízet dlouho, ale deset minut před koncem znovu zkorigovala, vyrovnání se pak dočkala vzápetí a naprosto nepochopitelně se tak začínalo odznova, kdy do konce utkání chybělo pár minut. V nich jsme si nakonec vypracovali dvě vyložené šance, v nichž jsme ale selhali a tak došlo na nejhorší. Hloupým faulem jsme domácím nabídli standardní situaci z krásných pětadvaceti metrů, kterou zužitkovali v nádhernou branku. 6:5. Konec. Dobojováno. Jinak než kolapsem našich hráčů se to nedá nazvat. O důvodech a příčinách budeme přemýšlet, protože prohrát se může, ale ne takovýmto způsobem. Laxnost nás všech nás připravila o jistou výhru!

Nastoupili jsme v této sestavě: Kender (3) - März (3), Šnobl (3), Fáber (3), Stránský (4) - Vavruška (3), Popovič (4), Levý (4) - Blín (5), Kabourek (5), Dub (2)

stř.: Batovania (3)

Branky: 20., 40. Blín, 4. Stránský (PK), 10. Popovič, 26. Levý