Úvod » Zápasy » ZL Háje

Jižní město Chodov vs. Junior Praha 0:9 (0:5)

publikováno 20.01.2016 (aktualizováno 25.07.2016)

Zápas na sněhu byl naší exhibicí a trápením soupeře..

Další utkání zimní ligy na Hájích jsme byli nuceni sehrát na kompletně zasněžené hrací ploše, takže už před výkopem jsme si o úrovni zápasu nedělali žádné přehnané iluze a celý duel jsme pojmuli spíše zábavnou formou (koulovačka v poločase, stavění sněhuláka atd.) Nicméně vyhrát jsme i přes nepřízeň počasí pochopitelně chtěli, protože vše směřuje k tomu, že si to v posledním kole turnaje rozdáme s domácími Hájemi o první flek, a ubrat tomuto nadcházejícímu šlágru na atraktivitě vinou nezvládnutí sněhového boje, by byla nezměrná škoda. Veškeré obavy se ale začaly rozptylovat hned zkraje zápasu, i na neregulérním terénu bylo jasně vidět, kdo by na tom měl být herně lépe a tak jako při naších předchozích vystoupeních na tomto turnaji bylo i nyní po desti minutách vlastně rozhodnuto. Dvoubrankové vedení jsme nemohli ztratit. Naopak jak je našim dobrým zvykem, náš náskok každou chvílí utěšeně narůstal a my se bavili hrou. A vše nakonec vygradovalo v závěrečné desetiminutovce. Ve svém dvacátém zápase v aktuální sezóně se jako předposlední ze všech hráčů naší soupisky prosadil konečně i poslední dobou velmi dobře hrající Kulda! Byť z penalty, trefa jako trefa. Ale to nejlepší jsme si schovali až do poslední minuty! Po precizní akci středem hřiště se balón dostal až ke svěže hrajícímu Šnoblíkovi, tou dobou pohybujícímu se uvnitř soupeřovy šestnáctky, který neskutečnou kličkou (škoda, že není dostupný kamerový záznam) sice oklamal v první chvíli hlavně sám sebe, ale nakonec i všechny soupeře, a tak měl dostatek času nabít Matymu na zkompletování double hattricku (tři góly, tři asistence), který touto nabídkou nemohl pohrdnout. Škoda snad jen, že už jsme nedostali čas na splnění rodičovského přání o vstřelenou desítku.. Tak třeba příště!

Nastoupili jsme v této sestavě: Procházka (7) - Šnobl (7), Fáber (6), Stránský (7) - Křenek (6), Honců (6), Levý (7), März (7), Blín (8) - Kabourek (7), Dub (6)

stř.: Šafka (6), Vavruška (7)

Branky: 3., 64., 69. Blín, 7. Kabourek, 23. Fáber, 28. März, 32. Levý, 56. Šnobl, 63. Stránský z pen.