Úvod » Zápasy » ZL Háje

Junior Praha vs. Sokol Cholupice 6:1 (2:0)

publikováno 11.12.2015 (aktualizováno 25.07.2016)

Do zimní ligy jsme vstoupili přesvědčivou výhrou..

Do utkání proti Cholupicím jsme nastupovali v přesvědčení, že poslední utkání letošního podzimu vyhrajeme. Cíl jsme splnili poměrně snadno, navíc zejména v prvním poločase jsme v rozestavení 3-5-2 předváděli velice dobrý fotbal s vysokým procentnem držení míče a množstvím nadějných situací v ofenzivě. Do zdárného konce jsme, bohužel, dovedli sice jen dvě, zato pokaždé po parádních akcích a zaslouženě jsme tak v poločasové pauze drželi dvoubrankový náskok. O ten nás sice zkraje druhé části připravil výstavní ranou do vlastní brány Kabina, avšak tentýž hráč si své pomýlení stran záhy uvědomil a o několik sekund později dopravil míč i do druhé, tentokráte už správné branky. A co se dělo dál? O výsledku bylo rozhodnuto, soupeř už se jen stěží dostával na naší polovinu a my se spokojili se střílením branek. Fotbal už to z naší strany nebyl nikterak přepychový, ale konečné skóre 6:1 nakonec alespoň přesně vystihlo obraz dění na hrací ploše. Do zimní ligy jsme tak vstoupili možná až jednoduchou výhrou, ale s předvedenou hrou, a to je nejdůležitější, jsme mohli být při rozlučce s letošním podzimem, spokojeni.

Nastoupili jsme v této sestavě: Procházka (5) - Šnobl (5), Fáber (6), Stránský (6) - Honců (6), Nápravník (7), Slanina (7), März (6), Blín (5) - Pohn (5), Kabourek (6)

stř.: Vavruška (5), Levý (5), Křenek (5)

Branky: 3. Nápravník, 27. März, 47. Kabourek, 48. Vavruška, 51. Slanina, 66. Fáber