Úvod » Zápasy » Přípravné

Čechie Dubeč vs. Junior Praha 2:4 (1:1)

publikováno 29.11.2015 (aktualizováno 25.07.2016)

Druhého přeborového soupeře jsme už dokázali porazit..

V mrazivém a nevlídném počasí jsme odehráli další přípravný zápas proti přeborovému soupeři, tentokráte v Uhříněvsi proti týmu Čechie Dubeč. A v prvním poločase jsme byli, bohužel, zamrzlí i my všichni. Byli to domácí, kteří se ujali vedení, a to mohli navíc hned několikrát navýšit, ovšem ani z těch nejjasnějších možností druhou branku nepřidali i díky několika dobrým zákrokům našeho brankáře. My jsme hrozili minimálně, a když, tak ne příliš razantní střelou zpoza vápna. Naše herní zlepšení v konci úvodního dějství s sebou ale přineslo i sérii několika rohových kopů a z jednoho se urodilo vyrovnání. Skvělý Křenkův centr zatloukl do sítě ještě lepší hlavičkou Pohn a do kabin se šlo za ne úplně spravedlivého stavu 1:1. Stejně jako před týdnem jsme ale do druhé půle vstoupili v rozestavení 3-5-2 a tentoráte nám tato varianta naopak pomohla, k čemuž přispěl i dobře hrající Fáber, který první pětatřicetiminutovku prostál po nemoci jen na lavici náhradníků spolu s rodiči, kteří se schovávali před sychravým počasím (aspoň jednou jsme měli širší realizační tým :D ). Domácí jsme nepouštěli vůbec k ničemu a směrem dopředu bylo jen otázkou času, kdy zlepšíme finální fázi a dotlačíme do soupeřovy klece vedoucí branku. Nakonec se tak stalo ve 47. minutě utkání a tento moment nás natolik posilnil, že ani ne o tři minuty později už jsme vedli rozdílem tří gólů a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. Závěr jsme si sice ještě mírně pokazili laciným korigujícím gólem Dubče, ale o nakonec zasloužené vítězství už jsme nemohli přijít.

Nastoupili jsme v této sestavě: Kender (7) - Křenek (6), Vrzoň (6), Šafka (5), Stránský (5) - Vavruška (5), Honců (6), Levý (5) - Pohn (6), Blín (6), Šnobl (5)

stř.: Procházka (6), Fáber (7)

Branky: 28. Pohn, 47. Křenek, 49. Blín, 50. Honců