Junior Praha vs. Kačerov 0:3 (0:1)

publikováno 29.10.2015 (aktualizováno 25.07.2016)

Prvnímu Kačerovu jsme podlehli naprosto zaslouženě..

Výhrou proti dosud prvnímu a neporaženému Kačerovu jsme se mohli reálně vrátit do boje o samotné čelo tabulky, nicméně zabředli jsme do výsledkové a zjevně už i do herní krize, opět jsme nevstřelili gól (ani z nabídnuté penalty) a zaslouženě padli s bojovnějším soupeřem. Úvod zápasu přitom nebyl špatný, sice jsme se jako již tradičně potýkali s nedostatečným počtem hráčů připravených zasáhnout do hry, i tak jsme ale byli schopni držet míč a dostávat se do nadějných situací. Všemu snažení ale chyběla kvalitní finální a mnohdy i předfinální přihrávka, a proto byl nebezpečnější soupeř, který naší nesehrannou obranou čtveřici zle trápil. Statečně jsme však dlouho odolávali, potvrzovali pověst týmu s nejmenším počtem inkasovaných branek a už po několikáté v řadě bylo zřejmé, že o všem patrně rozhodne první gól. A protože my v opravdu jediné stoprocentní šanci utkání mimo pokutového kopu selhali, potrestal nás vstřelenou brankou soupeř a naše hra se definitivně proměnila v křeč, zoufalství a zmar. Po změně stran jsme nebyli schopni směrem vpřed vymyslet ani jednu kloudnou akci, naopak jsme ještě dvakrát lovili míč z vlastní sítě a naše série bez radosti ze skórování se natáhla už na hrozivých 215 minut čistého času, jinak řečeno, v říjnu jsme nedali ani gól!!! Nezbývá než pracovat a věřit, že všechno špatné zlomíme a strašidelný říjen změníme ve šťastný listopad...

Nastoupili jsme v této sestavě: Kender (5) - Šnobl (3), Procházka (3), Šafka (3), Vrzoň (3) - Křenek (5), Vavruška (4), Stránský (3) - März (4), Blín (5), Kabourek (5)

stř.: Levý (4)

Branky: nikdo