Úvod » Zápasy » Mistrovské

Junior Praha vs. ČAFC Praha 7:1 (2:1)

publikováno 21.09.2015 (aktualizováno 25.07.2016)

Opět jsme museli otáčet kormidlem zápasu v náš prospěch a znovu jsme byli úspěšní!

Do zápasu proti ČAFC Praha jsme vstoupili aktivně, tak jako nám je z posledních utkání vlastní, ale opět jsme ztroskotávali na vlastní neschopnosti proměňovat i ty nejvyloženější příležitosti, z čehož vyplynul naprosto nezaslouženě vedoucí gól hostů. Ten s námi na pár minut maličko zacvičil a my nebyli schopni pokračovat v kvalitním výkonu, ale nakonec nás z jisté letargie vysvobodila slabá Levasova střela levou nohou, která ale přesně zapadla k tyči, čímž jsme šťastně vyrovnali na 1:1. Velmi důležité pro vývoj utkání pak bylo to, že jsme se těsně před poločasovou přestávkou dostali dokonce do vedení a definitivně z nás spadlo napětí a strach o výsledek. Následkem pak byla naše uvolněná hra v druhé pětatřicetiminutovce, kterou jsme si zpříjemnili dalšími pěti vstřelenými góly a mohli tak v druhém domácím zápase sezóny oslavit druhé vysoké vítězství!

Nastoupili jsme v této sestavě: Kender (7) -  Šnobl (6), Blín (6), Vavruška (6), Honců (6) - Berky (4), Stránský (6), Levý (8) - März (7), Křenek (6), Dub (6)

stř.: Pohn (5), Pavljuk (N)

Branky: 53., 54., 69. März, 25., 35. Levý, 39., 61. Křenek