Úvod » Zápasy » Přípravné

Česká Skalice - Junior Praha 3:5 (1:4)

publikováno 21.08.2015 (aktualizováno 25.07.2016)

Pouze s jedenácti, spíše desíti hráči, jsme zápas s Českou Skalicí výsledkově zvládli!

Na skvěle připraveném trávníku v České Skalici jsme na domácí nastoupili s velkou chutí a v prvním poločase jsme po zásluze zcela dominovali. Jelikož jsme ale byli po celých sedmdesát minut bez možnosti střídání a část utkání jsme dokonce hráli pouze v deseti hráčích, docházely nám postupem času fyzické síly a výsledkem byly dvě vstřelené branky České Skalice. I tak jsme se ale poprvé v sezóně mohli po výsledku 5:3 radovat ze zaslouženého vítězství.

Nastoupili jsme v této sestavě: Procházka (5) - Vrzoň (4), Fáber (8), Vavruška (6), Tancoš (4) - Šnobl (6), Stránský (6), März (5) - Křenek (7), Bábela M. (4), Kabourek (8),

stř.: nikdo

Branky: 5., 28. Kabourek, 13. Fáber, 32. Křenek, 38. vlastní